חברת אחזקה

תוכן עניינים

לפרטים נוספים השאירו פרטים
או התקשרו 073-8022050
לקוחות מספרים

חברת אחזקה מקצועית 

בחירתה של חברה לאחזקת מבנים צריכה להיעשות לפי מספר פרמטרים, מתודולוגיה, ודגשים. לדוגמא: ניסיון מקצועי, תיק עבודות, ביקורות וחוות דעת, שירות אישי, וכמובן מחירים ועלויות. בחירתה בצורה אקראית תהיה נקודה שגויה, בחירה שלא תצליח. חברת UP TOWN הינה חברה המתמחה באחזקה וניהול מבנים כבר למעלה מ־15 שנה. מחפשים חברת אחזקה? אנו לשירותכם.

מהי חברת אחזקה – מהם שירותיה לצרכנים?

חברת אחזקה הינה חברה המתמחה באחזקה ותחזוקת מבנים, ניהול, ותפקודם המלא. החל מאחזקת המבנה ברמת הניקיון, התחזוקה השוטפת, ברמת מערכות הביטחון, וברמת התקציב. חברת אחזקה גם מספקת את שירותי ניהול ועד הבית, ניהול כספים, ושירותי גבייה מתקדמים. המורכבות בניהול ואחזקת מבנים דורשת זמן, כלים, ויכולות שרק ניסיון מקצועי בתחום יכול לקנות. שירותיה של חברת אחזקה הם: תחזוקה של המבנה, ניהול ועד הבית, שירותי ניקיון וטיפוח, וגבייה.

מחפשים פתרונות אידיאליים לניהול ותחזוקת הבניין? הגעתם למקום הנכון! חברת ניהול ואחזקה מציעה שלל פתרונות שמסייעות בתפקוד תקין של הבניין. אנחנו כאן עבורכם, לשירותכם, הצוות המקצועי של חברת UP TOWN. כל השירותים מאוחדים במקום אחד, במחירים נוחים לכל כיס.

הזמנת חברת ניהול ואחזקה – מהם המחירים?

הזמנת חברת ניהול ואחזקה כרוכה בעלות חודשית או שנתית, בהתאם לחוזה ולשירות הנדרש. המחירים עבור הזמנתה תלויים רבות בוועד הבית, בדרישותיו, בשירות שנבחר, ובכמות הרצויה. לדוגמא: ניקיון של חדר מדרגות עד 4 קומות יעלה לכם בממוצע החל מ־600₪. לעומת זאת, ניקיון לדירה יעלה לכם החל מ־800₪, ניקיון לאחר שיפוץ או סתם ניקיון ותחזוקה שבועית. בנוסף, קיימים שירותים נוספים אשר מתומחרים לפי סוג השירות, כמות הביקורות, מורכבות העבודה, והאחריות.

הזמנת שירותיה של חברת אחזקה לבניין עד 4 קומות יעלה לכם החל מ־1,000₪ עבור תחזוקה כללית ותקינות הבניין. ומהצד השני, שירות ניהול ועד הבית והכספים יעלה לכם החל מ־300₪ לדייר. המחירים לא כוללים עלויות של תחזוקה נוספות. לדוגמא: הזמנת בעל מקצוע חיצוני מהחברה, אחזקת מעלויות, שירותי אבטחה וביטחון, תחזוקת החשמל, ושירותים נדרשים ואחרים.

 

*המחירים משוערים בלבד ועשויים להשתנות במועד קבלת הצעת המחיר הסופית.

האם הבניין שלכם זקוק לחברת ניהול ואחזקה?

מדובר באחת מהשאלות הנפוצות ביותר – האם הבניין זקוק לשירותי חברת ניהול ואחזקה? התשובה משתנה, ומרבית מהמקרים, היא חיובית, כן. ישנם סימנים ודאיים שמצריכים את התערבותה הבלעדית של חברת האחזקה. לפניכם מספר סימנים נפוצים לתופעה:

  1. הזנחה ואי סדר כללי – התופעה מספר אחת בבניין מגורים משותף, הינו, הזנחה, אי סדר, וניקיון ירוד. אם גם אתם חווים את אותה התופעה, ייתכן שאתם זקוקים לחברה אשר תיקח את המושכות אליה, תבצע את המטלות, ותדאג לניקיון וסדר חודשי. חברת UP TOWN מספקת שירותי ניקיון יסודיים ותחזוקת מבנים ברמה היסודית והמקצועית ביותר.
  2. כשלים ותקלות רבות – בניין המגורים שלכם תמיד מייצר בעיות? כשלים מסוימים? ואף תקלות חמורות? ייתכן שאיש התחזוקה לא מבצע את משימותיו בצורה טובה. לשם כך, תזדקקו לשירותים של חברת אחזקה וניהול מבנים. חברה זו, תעמיד לרשותכם, אנשי צוות ותחזוקה שידאגו שהכל יעבוד כשורה, ללא כשלים, ללא תקלות, או בעיות למיניהם.
  3. חוסר אמון מצד הדיירים – זוהי התופעה הכי קשה ונפוצה בבניין מגורים. מדובר בתופעה אשר גורמת לדיירים לחוסר אמון, ולעיתים, גם לזלזול בוועד הבית. לא חסרים סיבות, החל מחוסר הקשבה, הבנה, או כשלים בתפקוד האישי של וועד הבית. גם אתם מרגישים את זה? הגיע הזמן לפתור את כל המחלוקות עם שירות ניהול ועד הבית של חברת UP TOWN.

 

תהיו כנים עם עצמכם, אם עניתם על סימן אחד או יותר, אתם זקוקים לשירותיה של חברת אחזקות. חברת ניהול ואחזקות עוזרת בגבייה התשלומים מהדיירים, בשלום בית וסכסוכים, ובהחזרת תקינותו של הבניין בצורה מלאה ותפקודית. החל משירותי תחזוקה, ועד שירותי גבייה וניהול כספים ותקציב. לפרטים נוספים, להתייעצות, או לקביעת פגישה ללא התחייבות, חייגו עכשיו – 050-808-6282